Apie
mus

UAB „Seana Group“ – logistikos kompanija, užsitarnavusi klientų pasitikėjimą nuoširdžiu darbu

Logistika – veiklos sritis, apimanti materialinių srautų, ypač prekių judėjimą bei jo optimizavimo klausimus. Logistikos specialistai planuoja, įgyvendina ir kontroliuoja transportavimo, sandėliavimo ir kitus krovinių pervežimo procesus, stengdamiesi išsaugoti sklandų logistikos sistemos veikimą.

Vartotojai nori, kad reikiamas kiekis produkcijos jiems būtų pristatytas kuo greičiau ir kuo mažesnėmis sąnaudomis. Mūsų logistiniai sprendimai užtikrina ne tik verslo tikslų įgyvendinimą, bet ir siūlo pačius ekonomiškiausius jų įgyvendinimo variantus.

Geriausius verslo rezultatus pasiekiame, taikydami integruotos logistikos koncepciją, kurios esmė – klientų poreikių patenkinimas pačiomis mažiausiomis bendrosiomis išlaidomis. Į gamybos, transportavimo ir produkcijos realizavimo srautus žiūrime kaip į tarpusavyje susijusių grandžių sistemą. Taikant tokią koncepciją, apjungiame visų struktūrinių padalinių ir logistikos partnerių pastangas, kompleksiniams logistikos procesų valdymo sprendimams priimti.

Esame pasiruošę konsultuoti klientus bet kokiomis sąlygomis, o partnerystę versle vertiname kaip geriausią mūsų darbo kokybės įvertinimą, todėl džiaugiamės nuolat didėjančiu klientų ratu ir esame dėkingi jiems už suteiktą pasitikėjimą. Nuolat siekiame tobulėti!