Papildomos
paslaugos

Krovinių transportavimas be papildomų rūpesčių: pakavimas, markiravimas, perkrovimas sandėliavimas bei draudimas

Atsižvelgdama į klientų poreikius UAB „Seana Group“ taip pat teikia papildomas paslaugas, kurių prireikia transportuojant krovinius.

Papildomų paslaugų suteikimas leidžia klientams jaustis saugiai atlikus vos vieną telefono skambutį.

  • Siūlomas krovinių draudimas. Klientams nereikia papildomai kreiptis į draudimo kompaniją, todėl nepriklausomai nuo krovinių vertės, UAB „Seana Group“ padeda apdrausti krovinius.

  • Siūlomas stambiagabaritinių krovinių perkrovimas ir sandėliavimas. Esant poreikiui, klientų kroviniai sandėliuojami ne tik Lietuvoje esančiuose UAB „Seana Group“ sandėliuose. Kompanija pasirūpina krovinių sandėliavimu ir užsienio valstybėse, todėl net ir kitose šalyse klientų krovinius saugo patikimi verslo partneriai.

  • Atliekamas krovinių pakavimas bei markiravimas. Klientams tereikia pranešti iš kur ir kada pasiimti krovinį, ir kur jis turi būti pristatytas. Papildoma pakavimo bei markiravimo paslauga, kurią atlieka profesionalūs darbuotojai, padeda klientams išvengti įvairiausių rūpesčių. Profesionali pakuotė palengvina gabenimą – užtikrina didesnį saugumą, nereikia rūpintis pakavimo medžiagomis. Klientai taupo laiką ir lėšas.

Turite klausimų? Skambinkite nurodytais telefonais. Maloniai suteiksime Jums reikalingą informaciją.