Krovinių gabenimas
jūra

Nebrangus negabaritinių ir sunkių krovinių gabenimas iš JAV, Rytų bei Pietų Azijos

Krovinių pervežimas jūrų transportu dažnai yra ekonomiškiausias, o kai kuriais atvejais ir vienintelis būdas transportuoti krovinius. Dėl nedidelės transportavimo kainos bei galimybės transportuoti negabaritinius ir itin sunkius krovinius, krovinių gabenimas jūra išlieka populiariausia transportavimo priemone tarp valstybių, turinčių jūrų uostus.

UAB „Seana Group“ organizuoja įvairių krovinių gabenimą jūra net į tolimiausias pasaulio šalis. Be abejonės, populiariausi maršrutai yra į JAV ir Azijos šalis bei iš jų.

Šios transporto rūšies populiarumą įrodo ir tai, jog vandeniu pasaulyje transportuojama maždaug 70-80 proc. visų krovinių.

Kompanijos privalumas – multimodalinis / kombinuotas krovinių gabenimas, kai kroviniui nugabenti naudojamos skirtingų rūšių transporto priemonės. Kompanijoje dirbantys logistikos specialistai rūpinasi viso paslaugų paketo suteikimu, todėl klientams nereikia ieškoti papildomų paslaugų tiekėjų. Viską atlieka profesionalūs darbuotojai.

Kroviniai gabenami iš terminalo į terminalą. Ypač patogu transportuoti krovinius konteineriais, kurie vėliau gali būti lengvai perkrauti į bet kokį kitą transportą.

Jei nežinote, kokia transporto rūšis Jums tiktų labiausiai, visais su transportavimu susijusiais klausimais klientus konsultuoja UAB „Seana Group“ administracija. Specialistai parengs kainos ir pristatymo laiko atžvilgiu optimaliausią krovinio transportavimo planą.

Turite klausimų? Skambinkite nurodytais telefonais. Maloniai suteiksime Jums reikalingą informaciją.